.

Нога Авенија Женски Извртени Сестра Костим

Нога Авенија Женски Извртени Сестра Костим

DEN 399.20

Од стока
Во магацинот

Секогаш во тренд со модни дизајни напред и неверојатен квалитет, Костимите На Авенијата На Нозете ќе направат да изгледате и да се чувствувате целосно неодоливо. Совршен за ноќта на Вештерките, тематски настани или само за забава! Извртената Сестра од 2 КОМПЈУТЕРИ вклучува златен исечен фустан со проегирни ракави и навика за појавување. Пакетот вклучува : фустан, навика. Неверојатно вклопување и одличен квалитет. Спарете со Чорапи За Авенија За нозе за целосен изглед.

Детални спецификации