.

Уникатен Разбој Карлсбад Седона Модерна Југозападна Област килим или Тркач

Уникатен Разбој Карлсбад Седона Модерна Југозападна Област килим или Тркач

DEN 515.68

Од стока
Во магацинот

Нашата Колекција Седона е полна со карактер, со дезени кои речиси скокаат од секој килим. Оваа колекција е местото каде што се судираат модерни и гроздобер дизајни. Она што го прави овој килим посебен се различните безвременски мотиви и префинетата мода. Секој килим има своја ексцентрична и индивидуална личност. Мулти/10 '6 х 16' 5. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,5 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Детални спецификации