.

Камко Акупарк Паркинг Мат

Камко Акупарк Паркинг Мат

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Никогаш повеќе не грижете се дали ќе го пропуштите вашиот белег, дури и во темнина со Паркингот На Камко. Подлогата За Паркирање Акупарк има две нерамнини : помала, предупредувачка испакнатина за возење и поголема за застанување за да се обезбеди точност на паркирањето. Подлогата доаѓа со силна, издржлива лента која лесно се инсталира и останува на своето место. Посветлата боја ја зголемува видливоста, дури и кога паркирате во темница. Заштитете го вашиот автомобил и имотот во вашата гаража со Подлогата За Паркирање Акупарк. Обезбедува возачот со точна точка на запирање. Две испакнатини помагаат да се обезбеди точност на паркирањето. Вклучени ленти за леплива лента. Останува на место. Жолтата боја ја зголемува видливоста. Мерки 20.5 "Л х 9.9" В х 2.1 " Х.

Детални спецификации