.

Секси Коса Стил Секси Контрола На Косата Манијак Беше 2. Оз Пакет

Секси Коса Стил Секси Контрола На Косата Манијак Беше 2. Оз Пакет

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Добијте го крајното задржување и сјај во еден фантастичен производ за стилизирање на косата. Секси Стил На КОСА Секси Манијак За Контрола На Косата Восокот е токму она што и е потребно на вашата коса за да ја добие во оптимална форма. Овој восок за стилизирање е за одржување на стилот и сјајот до седум часа. Само загрејте мала количина помеѓу рацете и нанесете ја на сува коса за дефиниција и контрола. Помага да се создадат силни, долготрајни форми. Обезбедува целодневно цврсто држење. Погоден за сува коса.

Детални спецификации