.

Шисеидо Бенефиенс Брчкирезистираат Чиста Ретинол Експрес Измазнување Маска За Лице За Очи, Кт

Шисеидо Бенефиенс Брчкирезистираат Чиста Ретинол Експрес Измазнување Маска За Лице За Очи, Кт

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Овие маски за очи делуваат на драматично намалување на појавата на брчки во пределот околу очите за дури 15 минути. Додека ги осветлуваат и минимизираат темните кругови, тие ја полнат кожата со хидратација. Шисеидо Бенефиенс Брчкирезистент24 Чиста Ретинол Експрес Мазнење Маска За Очи, 12 Кт.

Детални спецификации