.

Машки Извртени Мдм Меки Црна Кожа М

Машки Извртени Мдм Меки Црна Кожа М

DEN 1791.20

Од стока
Во магацинот

Извртени Х Машки Бомбардер Кожа Чипка Возење Мокасини-Црна-13 Д (М) САД 100% Кожа. Увезени. Кожен ѓон. ДОБАР КВАЛИТЕТ, ВИСТИНСКА КОЖА : Овие кожни мокасини за возење за мажи се направени од вистинска кожа со полно зрно со воздушна обвивка што дише и вистинска гумена надворешна ѓон од супер плоча изградена со специјална двојна конструкција за максимална флексибилност. УДОБНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ОБУВКИ : Посветени на создавање квалитетни рачно изработени обувки фокусирани на удобност и иновации, секој пар од овие машки мпц за возење е создаден имајќи ја предвид удобноста и со сите компоненти што ги очекувате Од Извртениот Х.ЛЕСНОТИЈА НА АБЕЊЕ : Извртените мокасини за Возење Х обезбедуваат удобност и леснотија на абење; овие мокасини со прсти на мпц имаат перење, подножје и нашата едноделна влошка во очекување на патент со интегрирани композитни сендвич стебла ЗА ОПТИМАЛНА СТАБИЛНОСТ. СТИЛ и ФУНКЦИОНАЛНОСТ : овој пар мпц за возење кожа ќе ви помогне да избегнете лизгање дури и на влажни површини; неговиот издржлив гумен надворешен ѓон со влошки за потпетици обезбедува супериорна тракција на земјата; горниот дел од кожата со гумени влошки за надворешен ѓон обезбедува отпорност на лизгање. МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Изгледајте одлично и доживејте максимална удобност во Овие Извртени мокасини За Возење Х за мажи; со својата комбинација на удобност, стил и функционалност, овие мокасини за прсти на мпц се одлични за секоја пригода.

Детални спецификации