.

Пбнбп Жени Мода Слаби Фармерки Копче Летаат Среден Пораст Растегливи Тексас Панталони Вајање Должина На Глуждот Слабеење Џегинг Панталони Со Моливи За Жени на Доз

Пбнбп Жени Мода Слаби Фармерки Копче Летаат Среден Пораст Растегливи Тексас Панталони Вајање Должина На Глуждот Слабеење Џегинг

DEN 399.68

Од стока
Во магацинот

Модни Жени Солидна Повик Слабеење Средината На Половината Копче Долго Pants Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашиот двоумење2.Материјал : Полиестер.Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Костум За Зима 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Винтергендер : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Секојдневен, Моден Должина : Долг Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски фармерки за демократија. Дизајн : фармерки со среден пораст за жени гроздобер вез цветни рашири слаби одблесокот нога тенки тексас панталони плус големина џебови фармерки растегливи фармерки за жени. Материјал : Овие панталони се направени од висок квалитет на полиестер. Лесна и мека ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил. Може да се мие со машина и брзо се суши, и тоа нема значително да се намали во миењето. Натпревар : со својот трендовски изглед за слабеење, лесно се совпаѓа со секоја облека. Може да оди со нешто како јакни кардигани, шорцеви, здолништа, фармерки и хеланки. Класичниот дизајн е идеален избор за моден стил!. Фармерки искинатите фармерки директно нога фармерки одблесокот фармерки baggy фармерки бели фармерки црни фармерки широк нога фармерки дечко фармерки демократија фармерки baggy фармерки мајка фармерки глорија фармерки фармерки со висок појас bootcut фармерки capri фармерки wrangler фармерки одблесокот фармерки бел дното фармерки фармерки џуди сини фармерки висока waisted фармерки ќе б фармерки искинатите фармерки орел фармерки y2k фармерки се повлече на фармерки nydj фармерки kut од kloth фармерки демократија absolution фармерки мажите фармерки широк нога фармерки подигање намали фармерки за жена стомак контрола фармерки демократија фармерки џуди сини фармерки фламинго фармерки плус големина фармерки еластичен фармерки црни фармерки копчето игли за фармерки тесни фармерки menwomen фармерки фармерки со висок појас edlow пораст фармерки жените spanx фармерки фармерки бели фармерки мајка фармерки со висок појас edlee фармерки појаси за jeanss kinny фармерки wallflower фармерки нови жан трендовски искинале jeanss tacked фармерки плус големина фармерки ariat фармерки жените фармерки водат пропушти мене фармерки жените закрпи за фармерки bootcut jeanscolored фармерки црно бел дното фармерки фармерки еластичен baggy фармерки y2k широк нога фармерки wrangler jeansdickies фармерки мајка фармерки amiri фармерки копчето extender дечко фармерки црни фармерки тексас закрпи за внатрешноста фармерки се повлече на фармерки наредени фармерки џесика симпсон jeansg irls фармерки ли фармерки capri фармерки stretchmadewell jeanswhite тесни фармерки womentummy контрола фармерки дизел фармерки црниот дроб базен фармерки жените калвин klein jeans мажите дечко фармерки лабава одговара повлече на фармерки фармерки големина 14purple фармерки фармерки за девојки глуждот фармерки.

Детални спецификации