.

Главната ЈПО во. Оган Борец Мајка & Горди На Тоа Хром Регистарска Табличка Рамка

Главната ЈПО во. Оган Борец Мајка & Горди На Тоа Хром Регистарска Табличка Рамка

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

6 х 12 во. Оган Борец Мајка & Горди На Тоа Хром Регистарска Табличка Рамка Одговара 6 "х 12" регистарски таблички. Издржливата хромирана рамка е украсена со две влошки во целосна боја. Доаѓа со претходно дупчат дупки на врвот за монтирање на вашето возило. Нашата цел е создавање трендовски и многу уникатни спортски додатоци. Ние правиме модификации, тестирање, обидувајќи се да најдеме фабрика и дизајн што може да бидеesетски. Нашиот производ ќе биде идеален од сите со обновливи издржливи и исклучително силни модели. Ние ги дизајнираме нашите производи со лесно поставување и складирање. Ние ги цениме нашите клиенти и ги охрабруваме со нивната страст. Спецификации боја : Хромематеријал : Метализација : 6" х 12"- ШКУ : WSLAP2823 212 Главни LPO4189 6 x 12 инчи. Оган Борец Мајка & Горди На Тоа Хром Регистарска Табличка Рамка.

Детални спецификации