.

Калифорнија Чадор Гроув Пазар Пацифика Патио Чадор, Повеќе Бои

Калифорнија Чадор Гроув Пазар Пацифика Патио Чадор, Повеќе Бои

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Класичниот изглед на традиционалниот чадор на пазарот на дрво Од Калифорнискиот Чадор е снимен од серијата дизајн НА КОБИЛА. Белег на серијата МАРЕ е прекрасниот 100% дрвен столб маренти и ребро систем. Темната обоена завршница над традиционалното дрво маренти е совршена за трпезарии на отворено и покрај базенот д?кор. Луксузниот систем за подигнување на притискање обезбедува долготрајно искуство во сенка што го бараат комерцијалните клиенти. Овој чадор содржи и ткаенина Пацифика, полиестерска ткаенина обоена со раствор, дизајнирана и усовршена Од Калифорнискиот Чадор за употреба со нашите квалитетни чадори. Овој чадор има И Ткаенина Пацифика, која е наша куќа мешавина раствор-обоена полиестерска ткаенина усовршена за употреба со нашите квалитетни чадори и со 4-годишна гаранција за отпорност на избледување. Пацифика Ткаенина : Составена од издржлив раствор-обоен полиестер. 7.5? големина крошна. Висока издржливост смола центар. 23 маренти дрво ребра. Издржлив дрвен столб од 1,5 инчи. Делукс притисни лифт систем. Димензии : 90? х 93-1/8?. Базата се продава одделно. 4 години задржување на бојата и отпорност на корозија гаранција на ткаенина.

Детални спецификации