.

Гдфун Женска Мода Обичен Патент Во Боја Печатен Џеб Со Качулка со Долги ракави--качулка со патент дуксери за жени

Гдфун Женска Мода Обичен Патент Во Боја Печатен Џеб Со Качулка со Долги ракави--качулка со патент дуксери за жени

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 55cm/21.65" Ракав : 54cm/21.26" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 116cm/45.67" Рамо : 49.5 cm/19.49" Ракав : 55cm/21.65" Должина : 69cm/27.17"Големина : L биста : 122см/48.03" рамо : 51см/20.08" ракав : 56см/22.05" должина : 70см/27.56"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 52.5 см/20.67" ракав : 57см/22.44" должина : 71см/27.95"големина : Xxl биста : 134см/52.76" рамо : 54см/21.26" ракав : 58см/22.83" должина : 72см/28.35"големина : хххл Биста : 140см/55.12" Рамо : 55.5 см/21.85" Ракав : 59см/23.23" Должина : 73см/28.74"Оваа Женска обичната Јакна е изработена од висококвалитетна ткаенина, удобна и издржлива. ●Женска секојдневна кардиганска јакна, погодна за aut, зима и пролет. Погоден за секојдневно носење, работа, училиште, запознавање, спорт, одмор, улична облека. Спарете го со фармерки или хеланки и потпетици/чизми, ќе бидете ѕвезда на толпата. € Модерен дизајн погоден за секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работа во канцеларија, слободно време, секојдневен живот, одмор, секојдневен и така натаму. + Совршено слабеење на градите и половината крива. Погоден за совпаѓање со слаби фармерки, хеланки или чизми итн. Совршен за излегување, канцеларија, зима на отворено, запознавање, забава, одмор или секојдневно слободно време.Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме оставете ни порака.Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Стил : Секојдневен, Моден Облик : Вистински метод За перење Со големина : Рачно перење во ладна вода, закачување Или сушење Вклучува : Женски капут Од 1 ПАРЧЕ останете топло додека изгледате кул! Приложената хауба обезбедува дополнителна удобност и заштита од студени ветрови.—- поштенски дуксери за жени/поштенски дуксери/женски дуксери. Подигнете го вашиот стил со трендовски преден патент што додава допир на модерност на овој дуксер со качулка.—- женски зимски палта/зимски палта за жени/палта за жени. Совршен за секојдневни излегувања, сесии во теретана или пријатни ноќи. Овој дуксер без напор преминува помеѓу активностите.—- патент дуксери за жени/графички дуксери за жени/жени дуксери пуловер. Уникатниот дизајн ве прави повеќе модаОдлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!—- женски јакна за дожд со качулка/женски блејзери /женски блејзери и јакни од костум. Секојдневно носење, запознавање, спорт, училиште, работа, улично носење и многу повеќе. Лесен за носење со чизми, фармерки и хеланки за стилски изглед во секоја пригода што ви се допаѓа.—- чистење јакна/бомбардер јакна жени/девојки дожд јакна. Карактеристики Секојдневен стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и стил. —- женски жан јакна/јакни/сомотски јакна жени. Изберете од различни бои за да одговараат на вашиот личен стил. Достапно во широк спектар на големини, обезбедувајќи совршено вклопување за секого.—- јакна за дожд женски водоотпорен со качулка/загреана јакна/женска јакна. Палтата е совршен избор за секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, клуб, забава, состаноци и какви било други прилики Во Пролет, Fall и Зимајакна со патент/есенски јакни за жени 2023/јакна од руно. Совршен за секојдневно секојдневие, училиште, запознавање, фотосесија, шопинг, роденден, забава, подароци, викенд, пикник, улична облека.—- исечена јакна/раб јакна/црна јакна жени. Изработена од врвна мешавина на материјали, нашата качулка обезбедува меко чувство против вашата кожа и овозможува дишење, одржувајќи ве удобно во текот на целиот ден.—- пакување дожд јакна жени/ватиран јакни за жени/дожд јакна девојки.

Детални спецификации