.

Пионерската Жена Бастинг Лажица, Лен

Пионерската Жена Бастинг Лажица, Лен

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Не барајте повеќе за стилски кујнски најважни работи од Пионерската Жена Со Лажица. Пионерската Жена Лажица За Печење Е совршена алатка за мешање и сервирање зачинети печени компири, печење печење или додавање супа во рижото или ориз. Изработен е од нерѓосувачки челик и е опремен со издржлива рачка ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, обезбедувајќи сигурност за редовна секојдневна употреба. Плус, оваа практична лажица за сервирање е дури и безбедна за миење садови за лесно чистење после голем семеен оброк. Достапна во богати нијанси на црвена боја, чај и лен, оваа лажица убаво се комбинира со други парчиња во колекцијата Пионерска Жена. Промешајте и извадете свежи порции вкусни домашни оброци со Пионерската Лажица.Запознајте Го Ри : Ри Драмонд Е Најпродаван Автор На Њујорк Тајмс, ТВ личност, феномен на социјалните медиуми и жената зад популарниот Блог За животен стил На Пионерска Жена што го започна сето тоа. Таа е исто така љубител на путер, басет хаундс, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојскиот сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот секојдневен стил на земја и вкусните рецепти ја направија за сите работи готвење и забава. Пионерската Жена Бастинг Лажица, Лен : главен за секоја функционална кујна и секојдневно готвење. Достапно во богати нијанси на црвена боја, чај и лен. Издржлива рачка ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Безбедна машина за миење садови. Изработени од нерѓосувачки челик. Парови со други алатки и гаџети во колекцијата Пионерска Жена.

Детални спецификации