.

Мек Силиконски Блескав Аквариум Дрво Корали, Флуоресценција Водни Вештачки Корали За Декорација На Аквариум, Портокал

Мек Силиконски Блескав Аквариум Дрво Корали, Флуоресценција Водни Вештачки Корали За Декорација На Аквариум, Портокал

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Овој Мек Блескав Аквариум Вештачки Корали обезбедува прекрасна декорација за вашиот аквариум, нежно нишајќи се со текови на вода, а исто така е добро скривалиште за рибите што додава дополнителна забава за играње.Коралното Растение Од аквариум е изработено од мек силикон, со силна смола, лесна за инсталирање, без штета на рибите, перат, не избледуваат, без ' рѓа и гниење и нема да ја загадуваат водата, дозволувајќи им на рибите да пливаат и да играат среќно.Погоден за акваскејпинг, аквариуми, терариуми итн. Обезбедете им на жителите на вашиот аквариум удобно и безбедно засолниште, лесно за одржување.Ве молиме Запомнете : оваа вештачка корална фабрика не свети автоматски во мракот. Таа треба да биде осветлена со сина или виолетова или црвена светлина.Грешка од 1-2 см може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно разберете.Ве молиме потврдете ја големината на производот и големината на резервоарот за риби пред да го купите.Спецификација : Материјал : Силиконска Боја : Портокалово Кафеава Зелена Бела Димензија : 16, 5х3, 5х16, 5см / 6,50"x1, 38"x6, 50"(L*W*H)Список На Пакети : 1 Еез АКВАРИУМ Блескав ДЕКОРАЦИЈА На АКВАРИУМ Со Вештачки Корални Растенија : Овој Мек Блескав Аквариум Вештачки Корали обезбедува прекрасна декорација за вашиот аквариум, нежно нишајќи се со текови на вода, исто така е добро Скривалиште За Риби Што Додава Дополнителна Забава За Играње. Создадете прекрасна глетка ВО вашиот резервоар ЗА риби ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Коралното Растение Од Аквариум е изработено од мек силикон, со силна смола, лесно се инсталира, нема штета на рибите, се пере, не избледува, ослободува од 'рѓа и гниење, нема да ја загади водата, дозволувајќи им на рибите да пливаат И да играат СРЕЌНО ГОЛЕМИНА : 16, 5х3, 5х16, 5см / 6,50"х1, 38"х6, 50"(Л*В*Ч) ОСВЕТЛЕНА СО светлина : оваа вештачка корална фабрика не СВЕТИ Автоматски Во Мракот. ТАА ТРЕБА ДА биде осветлена СО сина или виолетова или црвена светлина ШИРОКО СЕ КОРИСТИ : Погоден за акваскејпинг, аквариуми, терариуми итн. Тие ќе ви заштедат многу време, енергија и пари. Обезбедете им на жителите на вашиот аквариум удобно и безбедно засолниште.

Детални спецификации