.

Капезио Клучалка Назад Туту Фустан-Девојки

Капезио Клучалка Назад Туту Фустан-Девојки

DEN 283.04

Од стока
Во магацинот

Гледајте како вашата танчерка го краде шоуто Во Туту Фустанот Со Клучалката Назад. Карактеристики целосна предна постава мрежа душо илузија деколте и решетката капа ракави. Решетката додава стилизирана вентилација за да ги задржи танчерите што растат суви кога работат на пот. Целосното трислојно туту ќе ја подобри секоја пируета. Туту фустан. Тело : 90% Памук 10% Ликра Спандекс. Здолниште : 100% Полиестер.

Детални спецификации