.

Време И Тру Женско Сурфање Мокасин Лак Патика

Време И Тру Женско Сурфање Мокасин Лак Патика

DEN 335.04

Од стока
Во магацинот

Мокасините се познати по тоа што се безвременски, удобни и разноврсни обувки, а овој женски пар Од Времето И Тру е одличен пример. Овие мокасини имаат издржлив горен дел за таа класична атмосфера, додека влошката од мемориска пена се обликува во уникатните контури на стапалото за да се чувствувате одлично додека сте надвор уживајќи во сонцето. Кавга-слободен лизгање-на стил. Во зависност од приликата, овој чевел овој чевел може да биде поврзан со симпатичен фустан или лесен врв. Достапно во цели дамски големини 6-11, ќе ви се допадне да одите во овие убави Времиња и Патики За Мокасин За Сурфање На Жените. Време И Тру Женски Сурфање Мокасин Патики : платно горниот, меморија пена подножје, човек направен надворешен ѓон . Чевли . Мокасин . Патика . Меморија пена удобност подножјето . Флексибилно синтетичко дно . Џерси плете повик горниот дел . Достапно во различни бои . Избришете го со крпа кога е потребно.

Детални спецификации