.

Викерман 12 Маслиново Сјајот Топката Украс

Викерман 12 Маслиново Сјајот Топката Украс

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Викерман 12" Маслиново Сјајот Топката Украс. Овој украс има сјајна завршница што ќе додаде трепет на секој проект за украсување празници. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење за цел живот заштита од кршење. Капачето е дупчат и јамка со цветна жица за да се осигура дека е сигурен и подготвен за закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Отпорен на кршење. Обезбедено Капаче. 1 Година Ограничена гаранција Производителот. Светлина_колор : Неосветлен.

Детални спецификации