.

Белата Сиера Женски Сиера Точка Кабриолет Панталони-Xlarge, Кавијар

Белата Сиера Женски Сиера Точка Кабриолет Панталони-Xlarge, Кавијар

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Најдете Ги Вашите Отворено во нашите удобни И издржливи Кабриолет панталони Сиера Поинт. Нашите најпродавани кабриолет панталони имаат вградена ЗАШТИТА ОД Сонце UPF Плус ткаенина третирана Со Дупон тефлон која одбива вода, почва, дамка и брзо се суши. Копче пред отворање со патент мува. Удобност се вклопуваат назад еластична појас. Два предни џебови и два задни џебови за складирање. Оваа панталона ќе ве подготви за секоја патека. БЕСТСЕЛЕР. UPF30 заштита од сонце. Водоотпорна ткаенина + Брзо сушење + пријателски за Патување. Тефлон ткаенина заштитник. Отворање на копчето со затворање на предната мува. Удобност одговара со еластичен страничен појас. Нозете брзо се затвораат за прикривање на шорцеви. Шорцеви инсем : 7 инчи, Панталони Инсем : 31 инчи. СИЕРА ПАТЕКА ТКАЕНИНА : 100% НАЈЛОН ТКАЕНИ СО ТЕФЛОН.

Детални спецификации