.

Дизни Пиксар Автомобили Умре-Фрлија Металик Ник Налепници Автомобил Играат Возила

Дизни Пиксар Автомобили Умре-Фрлија Металик Ник Налепници Автомобил Играат Возила

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Дизни Пиксар Автомобили 3 возила се тркаат Во секоја возбудлива 1 : 55 скала умре-фрлија возило карактеристики верен на филмот детали, тркалање тркала и, во нашата нова сезона, некои вклучуваат двострана пластична колекторска картичка и брошура на нашата целосна умре-Фрлија Линија Започнете или проширете ја вашата колекција Автомобили со големи тркала на личноста како Молња меквин, Круз Рамирез, Џексон Бура, Мис Фритер, Смоки, кул "следната Генерација" тркачи и класични омилени како матер, наредник, сали и док. Ние сме секогаш додавање на нови Автомобили возила, премногу, па можете да уживате во акција и се смее со умре-фрла од сите три филмови и имаат најдобар карактер колекција на тркала секое возило се продаваат одделно, предмет на достапност. Дизни / Пиксар Автомобили Умре-Фрлија Метални Ник Налепници : Возраст : 3 години И Повеќе. Нови 1 : 55 скала умре-фрлија карактер возила Од Дизни/Пиксар Автомобили 3!. Верен на филм декос и детали истакнете ја секоја личност. Широк спектар на кул нови и омилени класични ликови со повеќе додадени неколку пати годишно!. Рекреирајте автомобили акција и се смее со умре-фрла во други асортимани од сите три филмови! Секое возило се продава одделно, предмет на достапност.

Детални спецификации