.

Парвез Таџ Печатени Поп Култура Уметност Отпечатоци

Парвез Таџ Печатени Поп Култура Уметност Отпечатоци

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Ова поп-арт сликарство содржи прскања од сиви, блуз и розови за да создаде лице на убава жена, зачудувачки бои и прекрасен модел го прави ова совршено парче за комплетирање на трендовска соба. Ова парче е отпечатено на бело дрво кое е рачно избрано за печатење. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. ЛИКОВНА УМЕТНОСТ УВ мастило печатење на бело дрво Од Парвез Таџ. Парчињата дрво се рачно избрани од фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. потпис на уметникот на предната страна.

Детални спецификации