.

Cheech и Chong Up in чад Графички мета за големи мажи

Cheech и Chong Up in чад Графички мета за големи мажи

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Додадете ја оваа разнобојна графичка графичка машка машка чинија и Чонг во вашата гардероба. Се одликува со кратки ракави и дизајн на вратот на екипажот што промовира удобност. Маицата Cheech и Chong Up in Smoke е направена од мека ткаенина и има графички принт на предната страна со забавни карикатури. Идеално е за секојдневно носење и може да се спари со фармерки или шорцеви. Оваа облека можете да ја носите во текот на летото и исто така да ја поставите под кошула за додадена топлина во есенските и зимските сезони. Cheech и Chong Up in Bead Big Graphic Tee : Голема машки мета со Cheech и Chong Caricatures. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Носете ја оваа мета со панталони, фармерки или шорцеви. Направено од памук и полиестер. Машинско миење ладно. Изберете од големини : 2xl, 3xl. Достапна боја : Кели Грин.

Детални спецификации