.

Кросли Мебел Свети Августин Отворено Плетен Седиште Во Собата Со Овес Перница-Љубовно Седиште, Масичка

Кросли Мебел Свети Августин Отворено Плетен Седиште Во Собата Со Овес Перница-Љубовно Седиште, Масичка

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Колекцијата Свети Августин потсетува на топли денови на плажа. Овој дводелен надворешен комплет е изработен од издржлив челик, завиткан со плетен отпорен на УВ. Перниците се издржливи благодарение на ткаенината отпорна на влага и избледување, додека висококвалитетните јадра на перницата нудат удобност. Стаклената масичка за кафе вклучува долна полица за складирање или за одмор на нозете. Овој сет вклучува љубовно седиште и масичка. Сместете се и слушајте го морето.. Комплетот Вклучува : Љубовно Седиште, Масичка за Кафе; Плетен Плетен Од Надворешна Смола Отпорен НА УВ; Издржлива Челична Рамка; Перници Отпорни на Влага; Перници Отпорни НА УВ/Избледување; Јадра На Перничиња Со Висок Степен; Калено Стакло На Врвот; Долна Полица За Складирање; Лесен за Склопување.

Детални спецификации