.

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 1919.84

Од стока
Во магацинот

Озонската технологија ги уништува буквално сите видови мириси. Мулти-намена употреба за теренски торби, бањи, автомобили, кампување, итн. Батеријата трае до 8 часа. Вклучува напојување со електрична енергија од 12 V DC. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Производите на Оз се наменети само за употреба во неокупирани простори.

Детални спецификации