.

Amauri Outdoor Living - Laguna Cove 10 '6,5' Rect Auto Auto Tiltmarket чадор, во која глуми сива рамка, Sunbrella Macaw Shade

Amauri Outdoor Living - Laguna Cove 10 '6,5' Rect Auto Auto Tiltmarket чадор, во која глуми сива рамка, Sunbrella Macaw Shade

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Amauri Outdoor Living ви носи чадор на отворено во Laguna Cove со функција за автоматско навалување. Овој чадор е дизајниран да ви даде утеха од сонцето додека е доволно лесен за некој да работи. Чадорот на Лагуна Коув го карактеризира потписот на Амаури, лесен за употреба на рачен систем и автоматско навалување за да уживате во вашата сенка без никакви проблеми. Со Амаури, добивате само најдобри во изградбата на чадори. Амаури чадорите имаат сенка направена од ткаенина Sunbrella, која е заштитена со 5 -годишна гаранција за бледнее во боја на крошна на Sunbrella и 3 -годишна гаранција за бледнее во боја на растворот обоен полиестерска крошна. Овој чадор е прекрасно парче декор во задниот двор дизајниран да трае. Колекцијата Laguna Cove е конструирана од траен алуминиум кој е поддржан од 2 -годишна гаранција за да ве задржи покриени. Инспирирани од иконите куќи на плажа во Калифорнија, елегантниот, опуштен стил на Лагуна Ков е дизајниран да биде класичен акцент на отворено. Amauri Outdoor Living иновативно ги меша стилот и издржливоста без да ја загрози убавината. Дизајниран во Калифорнија од Амаури Отворено живеење : Ние веруваме дека чадорот за внатрешен двор е повеќе од додаток. Тоа е суштинско дело за создавање на пријатно, искуство на отворено. Со loveубов кон отворено и страст за убав дизајн, нашите производи претставуваат квалитет, стил и занаетчиство.

Детални спецификации