.

Колино Мал Читател Пена Дете Стол Двобоен Зелен

Колино Мал Читател Пена Дете Стол Двобоен Зелен

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Удобна пена, еластична ткаенина, потпирачи за раце и џеб за книги плус широко контурирано седиште и maximumономски раце за максимална удобност! Со отстранлив, машински перат, микрофибер покрие вие и вашето дете ќе се заљубите во ова удобно седиште! Нашите столчиња се безбедни и паметно дизајнирани да бидат ангажирани, забавни и не бараат склопување. Овие столчиња за мали деца од пена се направени со 100% пена со висока густина (како премиум душек) и дизајнирани за ефикасно испраќање во една кутија за да се намалат материјалите за пакување и влијанието на јаглеродот врз животната средина. ЗА БЕЗБЕДНОСТ НА ВАШЕТО ДЕТЕ ЈА ОТСТРАНИВМЕ ГЛАВАТА НА ПАТЕНТОТ ОД ОВОЈ КАПАК. ЗА ДА ГО ЗАТВОРИТЕ ИЛИ ОТВОРИТЕ ПАТЕНТОТ НА КАПАКОТ, КОРИСТЕТЕ СПОЈКА ЗА ХАРТИЈА КАКО ВЛЕЧЕЊЕ НА ПАТЕНТ. ВИДЕТЕ ВКЛУЧЕНИ УПАТСТВА ЗА ДЕТАЛИ. Голема стабилност широка база со аголна конструкција . Пена со висока густина . Машина за перење покрие coverономски раце за удобност . За деца на возраст од 2 и до 18 "х 18 " х 16".

Детални спецификации