.

Ft. Висок двоен крст Шоџи екран - Бели - панели

Ft. Висок двоен крст Шоџи екран - Бели - панели

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Овој елегантен склоп на екранот зема традиционален јапонски дизајн и го ажурира за современиот дом. Хартијата со ориз од Шоџи е извонредна природна супстанција која е позната по обезбедување приватност без да блокира амбиентална светлина. Поставете во стилска смрека рамка со двоен вкрстен дизајн, овој екран на Shoji е одличен начин да поделите просторија, да создадете приватен простор или да додадете космополитски акцент на кој било стил на декор. Двоен смрека со смрека со панели со хартија од ориз. Проucирните панели на Шоџи обезбедуваат приватност без да блокираат светлина. Дизајн на двојна вкрстена рамка од предната страна.

Детални спецификации