.

Ткаенини 45 Памучен Бивол Проверете Шиење И Занаетчиска Ткаенина Покрај Дворот, Црвена И Сива

Ткаенини 45 Памучен Бивол Проверете Шиење И Занаетчиска Ткаенина Покрај Дворот, Црвена И Сива

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Тука воведување Наrц Ткаенини 100 % Памук Фланелен Карирани Ткаенина, со Дизајн Бивол Проверка Шема, 45" широк Со Црвено не белилото; падне сува ниска; далечински веднаш. Со вашата брилијантна работа, тоа ќе го направи вашиот ден. Fabц Ткаенини 45" 100% Памук Бафало Проверете Шиење не белилото; падне сува ниска.

Детални спецификации