.

Трговска марка ликовна уметност Лос Анџелес Калифорнија Скајлин Канвас уметност од Марлен Вотсон злато украсена рамка

Трговска марка ликовна уметност Лос Анџелес Калифорнија Скајлин Канвас уметност од Марлен Вотсон злато украсена рамка

DEN 1530.08

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини трговска марка ликовна уметност „Лос Анџелес Калифорнија Скај“ „Канвас уметност од Марлен Вотсон злато украсена рамка : Уметник : Марлен Вотсон. Тема : Градски пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Златна украсна рамка, акрилик. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Детални спецификации