.

Мементо Боја Мастило Рампа-Љубов Писмо

Мементо Боја Мастило Рампа-Љубов Писмо

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Оваа колекција на хартија занает мастило влошки функција на највисок квалитет боја-мастило се најде во денешниот пазар! Ова мастило на база на вода, отпорно на бледнее и без киселина се суши на сите хартиени површини, вклучувајќи обложени и текстурирани хартии и брзо се суши на повеќето. Овие иновативни влошки резултираат со пофини впечатоци и исклучително рамномерно покривање со мастило-совршено за ситно детални и цврсти слики. Овој пакет содржи една рампа за печат 2-3/4х3-7/8х5/8ин со отстранлив капак со уникатно дизајнирана кутија што овозможува стабилно редење и етикетирана страна со кодирана боја што овозможува брза и лесна идентификација дури и кога е наредена. Во согласност СО АСТМ Д4236. Увезени. Сосема Ново. 712353253025. Замислете. Јас-000-302.

Детални спецификации