.

Ворнер Брос Ракетна Лига Крајно Издание Видео Игри-PlayStation 4

Ворнер Брос Ракетна Лига Крајно Издание Видео Игри-PlayStation 4

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Ворнер Брос Ракета Лига Крајно Издание, СИТЕ, Акција И Авантура Видео Игри-Play Station 4. Сезона-Целосно нов Режим На Сезона што им овозможува на играчите да уживаат во целосно искуство со еден играч.Прилагодете-Обемно прилагодување На Борбен Автомобил со повеќе од 10 милијарди можни комбинации. Играјте и Учете-предмети И возила Што Може Да се Отклучат, следење на статистиката, табли на водачи и многу повеќе.Онлајн-Зависност 8-играч онлајн акција со различни големини и конфигурации на тимот. Ворнер Брос Ракета Лига Крајно Издание, СИТЕ, Акција И Авантура Видео Игри-Play Station 4. Победник или номиниран за повеќе од 150 награди "игра на годината". Хибрид со голема моќност на фудбал во аркаден стил и осакатување на возилата со лесно разбирливи контроли и конкуренција управувана од физиката. Вклучува повеќе од 100 милијарди можни комбинации за прилагодување. Офлајн Режим На Сезона.

Детални спецификации