.

Делта Деца 2-Парче Печатени Кутии За Складирање-Кул Сива Боја

Делта Деца 2-Парче Печатени Кутии За Складирање-Кул Сива Боја

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Организирање на вашиот расадник или дете?спалната соба е полесна од кога било со Оваа 2-Парче Коцка За Складирање Поставена Од Деца Од Делта! Совршен за чување облека за бебиња, крпи за подригнување, лигавчиња, чорапи, пелени, тоалети и други додатоци за расадници, помага да се создаде чист и спокоен простор за вашето малечко. Кантите се достапни во голем број прекрасни бои кои ќе го надополнат секој простор, а тие?ќе изгледа одлично на менување на маси со отворени полици, гардероба блузи или библиотеки. Секоја корпа има по еден прозорец на етикетата за идентификација на содржината и се преклопува рамно кога не се користи за заштеда на простор. Делта Деца е основана околу идејата за правење безбедни, висококвалитетни деца?мебел е достапен за сите семејства. Знаат таму?ништо поважно од безбедноста кога станува збор за вашето дете?простор. Тоа?зошто сите Производи За Деца Делта се изградени со долготрајни материјали за да се осигураат дека ќе издржат до години скокање и играње. Плус, тие се ригорозно тестирани за да ги исполнат или надминат сите стандарди за безбедност во индустријата. Што?И ВКЛУЧЕНИ : Сет вклучува две канти за складирање . ЗАШТЕДУВА ПРОСТОР : Се Преклопува рамно кога не се користи . МЕСТО ЗА СЕ : Совршено За чување облека за бебиња, крпи за подригнување, лигавчиња, чорапи, пелени, тоалети и други додатоци за расадник . ЛЕСНА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : Кутиите имаат по еден прозорец на етикетата за идентификација на содржината . ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Користете ги овие канти за да создадете симпатична корпа за подароци за туш за бебиња . ДИМЕНЗИИ : Секоја коцка е 10 "Л х 10" В Х 10 " Ч.

Детални спецификации