.

Тивка Облека Лов Безбедносен Елек, Блејз

Тивка Облека Лов Безбедносен Елек, Блејз

DEN 863.36

Од стока
Во магацинот

Разновиден елек за различни активирања, Ловечкиот/Безбедносниот Елек со Тивка Облека сигурно ќе ве задоволи! Овој полиестерски елек од 100 проценти е лесен и удобен, лесно се вклопува преку гломазни дуксери или лесни јакни. Одлично за лов, ноќно пешачење и спроведување на сообраќај/паркинг за да именуваме неколку, овој елек има широк спектар на употреба кога ќе се види е неопходност. Два предни џебови го завршуваат овој елек, дозволувајќи му на носителот да ги загрее рацете или да складира дополнителни предмети во зависност од ситуацијата. Достапен Во Блаже Портокал во пет големини од средна ДО 3 XL, овој производ треба да се мие во машина на ладно со слични бои, без белило и да се исуши рамно. Тивка Облека Лов/Безбедносен Елек, Пожар : Боја : Пожар. 2 предни џебови. 100 проценти полиестер горниот. 100 проценти полиестерска обвивка. Машинско перење на ладно со слични бои, без белило и лежење рамно за сушење. Одлично за сезоната на лов. Достапно во различни големини.

Детални спецификации