.

Big Boys Boys пливаат стебла, големини 4-18

Big Boys Boys пливаат стебла, големини 4-18

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Осигурете се дека вашето малечко е подготвено да преземе што и да носи летото со овој гео -tiedye печатени стебла. Ова големо багажникот за пливање ќе биде совршено за вашето малечко ова лето, без разлика дали тој плива во базенот или игра во песок на плажа. Еластичното багажникот за пливање на половината, исто така, има дополнително влечење за дополнително вклопување кога е потребно. Полиестерската ткаенина овозможува лесна грижа и миење. УВ заштита. Краток вметнување на мрежа. Повлечете ја.

Детални спецификации