.

Се прашувам девојки на нација Велур долги ракави Топ и Pогер Пижама сет, големини 4- & Плус

Се прашувам девојки на нација Велур долги ракави Топ и Pогер Пижама сет, големини 4- & Плус

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Совршено за да се грицкате на каучот или да легнете на креветот! Оваа девојка од 3 парчиња пижама поставена со нејасен чорап од Wonder Nation ќе остане топло и удобно цел ден и цела ноќ. Сетот за спиење е изработен од супер мека велурна измислица и вклучува врв на долги ракави, џогер пантолони и пар нејасни чорапи. Врвот на долгиот ракав има предна торбичка за удобна продавница за телефони, а Pantогер Пант има еластична лента за половината за дополнителна удобност. Дајте го овој сет како подарок или чувајте го за себе! 3-парчиња сет вклучува : врвот на долги ракави, џогер пан, пар нејасен чорап. Врвот : вратот на екипажот, долг ракав, предниот џеб. Ogогер : Стил на влечење, еластична лента за половината. Вклучува пар нејасни чорапи. Сите шарени отпечатоци. Достапно во големини 4-18, плус големини. Машина за перење.

Детални спецификации