.

Бебе мебел Мерилин 3-во-кабриолет креветче цреша

Бебе мебел Мерилин 3-во-кабриолет креветче цреша

DEN 3999.84

Од стока
Во магацинот

Мерилин 3-во-1 кабриозна креветче од Атина е прекрасно, цврсто парче што е направено од одржливо борово дрво од Нов Зеланд со нетоксични завршувања. Неговата конвертибилна способност ви овозможува да ја претворите креветчето во модерно лежење и пријатно креветче за дете (чувари што се продаваат одделно) во текот на растот на вашето дете. Со две прицврстени фиоки под нив, обезбедува компактен простор за складирање за да се задржи дополнителни постелнини, облека или други најважни работи за бебиња. Crib е JPMA сертифицирана и е овластена за нов CPSC стандард : 16 CFR 1219. Предниот панел на фиксна страна обезбедува стабилност. Атина Мерилин 3-во-1 фиксна конвертибилна креветчето : се претвора во модерен леб и пријатна кревет за дете. Стражарите се продаваат одделно. Одржливо борово дрво од Нов Зеланд. Нетоксична завршница. 2 приложените фиоки обезбедуваат место за да се задржат дополнителни постелнини, облека или други најважни работи за бебиња. Crib е JPMA сертифициран и е овластен за нов CPSC стандард : 16 CFR 1219. CRIB : Престанете да користите кога детето почнува да се искачува или достигнува 35 ". Дете за кревет Максимална тежина : 50 bs. Собрани димензии : 54" L x 37,5 "W x 29,5 „Х. Собрана тежина : 75 фунти. Потребно е собрание за возрасни. Душек се продава одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци за креветчиња . Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Детални спецификации