.

Основни шорцеви за пливање на Georgeорџ мажи

Основни шорцеви за пливање на Georgeорџ мажи

DEN 278.24

Од стока
Во магацинот

Освежете ја облеката за капење и оладете се во удобни шорцеви за пливање од Georgeорџ со цврсти тонови и шарени отпечатоци. Овие стебла за пливање се совршени за еден ден на плажа или се дружат покрај базенот на следниот одмор. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечен стил со еластична половината. Ockебови : 2 странични џебови; 1 задниот џеб со затворање на кука и јамки држете ги најважните работи. Карактеристики : Врза за влечење за прилагодливо вклопување; Контраст за печатење. Машки печатени стебла за пливање од Georgeорџ.

Детални спецификации