.

NeedLeart World Inglepoint Printed Canvas 18 X18 -Сонцето Дејзи

NeedLeart World Inglepoint Printed Canvas 18 X18 -Сонцето Дејзи

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Need Leart World-Indeple Point Printed Canvas : Sunshine Daisy. Создадете прекрасно уметничко дело за прикажување во вашиот дом или канцеларија. Овој пакет содржи едно платно од памучно платно од 18х18 инчи. Големина на дизајнот : 16x16 инчи. Увезени. Need Leart World Inglepoint Printed Canvas 18 "x18" -sunshine daisy.

Детални спецификации