.

Radar Renegade a t LT37 12.50r 123Q гума за лесен камион

Radar Renegade a t LT37 12.50r 123Q гума за лесен камион

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Renegade A/T5 на Radar's е гума за сите територии што им нуди на возачите агресивен изглед, силна влечење и издржливост. 3-подножјето и широкиот центар на центрот ја подобруваат стабилноста, ракувањето и облеката. Иновативните исфрлачи на камен ги спречуваат камењата да се заглават во шарата. Агресивната шема на шара и страничните страни овозможуваат влечење на и надвор од патот.

Детални спецификации