.

Недостатоци за жени јуниори постери за кратки ракави за кратки ракави

Недостатоци за жени јуниори постери за кратки ракави за кратки ракави

DEN 192.00

Од стока
Во магацинот

Бидете софистицирани и удобни во оваа нечиста графичка маица. Одликувајќи се со класичен дизајн на постер за филмови, ќе им кажете на сите дека не сте предизвикана од жртва на мода или ансамбл. Оваа кошула добро се спарува со која било облека, осигурувајќи дека ќе ги направите луѓето тотално пауза за да погледнете што носите. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот . Грижа : Машината за миење и суво суво. Графичко печатено ме е обичен и оди со многу облеки.

Детални спецификации