.

Едноставно Дејзи 5 '7' Темна кобалт сина циганска цветна пролет Ченил затворен килим на отворено

Едноставно Дејзи 5 '7' Темна кобалт сина циганска цветна пролет Ченил затворен килим на отворено

DEN 1117.60

Од стока
Во магацинот

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со едноставно Daisy 5 'x 7' Темно кобалт сино цигански цветни затворени/надворешни килими од нашата колекција Happy Hippy. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања по оваа област килим. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база со отпорна на лизгање, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во кој било простор во затворен или отворен простор. За да се исчисти, користете благ сапун и лежете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Детални спецификации