.

Шик Дом Jas 3-парчиња врежани удобни сет, крал, сиво

Шик Дом Jas 3-парчиња врежани удобни сет, крал, сиво

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Утешителот располага со врежан, извезен дизајн со геометриска испреплетена шема на лоза. Координирани координирани перници се вклучени за да се заврши изгледот . • Вклучува : 1 утешител, 2 шами. • Боја на артикалот : сива. • Материјал : микрофибер. • Упатства за нега : Машината што ја пее луксузен супер мек кадифен микрофибер-Утешителот е направен со врвен микрофибер со четкан со памук, за неверојатен ноќен сон. Долу алтернативно хипоалергично полнење - овој шик домашен утешител е полнет со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. Стил и удобност - Нашиот утешител за модни напред поставува стил и функција мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобно постелнина. Современ дизајн - Мода напред врежан везен дизајн со геометриска испреплетена шема на лоза - дизајн координирани шами за перници го комплетираат изгледот.

Детални спецификации