.

Tuphell Industries модерна апстракција на тонот на земјата зафатена со сина зелена боја, 12, дизајнирана од Лиза Риџерс

Tuphell Industries модерна апстракција на тонот на земјата зафатена со сина зелена боја, 12, дизајнирана од Лиза Риџерс

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Лиза Риџерс. Современа апстракција на тонот на земјата зафатена со сина зелена боја.

Детални спецификации