.

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore For GMC Terrain 2011, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, црна боја, црна

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore For GMC Terrain 2011, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна

DEN 399.68

Од стока
Во магацинот

Кликнете овде за да најдете прилагодени подни душеци за да одговарате на вашето вклопување на возилото : Вашиот автомобил и облека : Deep Grooves Channel вода, снег, кал, истурање и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 ml (16 мл.) На кал и лесно избришете или исплакнете чисти . Супериорни сите временски перформанси со автомобили во автомобили : Изработено од нетоксични, отпорни на временски услови рециклирани ПВЦ, БПА без панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и одржуваат флексибилност и издржливост до минус 76â ° F (-60â ° C) . Дизајн на нелипчиња : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат душекот во место без да го оштетите вашиот тепих на возилото . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW локални 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на мирот на ум . одговара на Изберете : ГМЦ Терен за 2011 година и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации