.

Вокер 595-Одговара изберете: 2006-БМВ 750, 2004-Бмв Х5

Вокер 595-Одговара изберете: 2006-БМВ 750, 2004-Бмв Х5

DEN 1236.00

Од стока
Во магацинот

Вокер Производи мотор променлива вентил тајмингот (vvt) sprocket изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме тајминг на променливиот вентил на моторот (vvt) запчаник за буквално секој автомобил на патот денес. Вокер Производи променливиот тајминг на вентилот на моторот (vvt) sprocket ' s се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Вокер 595-1014 Одговара Изберете : 2006-2008 БМВ 750 8 Цил 4.8 Л 2004,2007-2010 БМВ Х5 8 Цил 4.8 Л 2004-2005 бмв 645 8 Цил 4.4 Л 2006-2010 бмв 650 8 Цил 4.8 Л 2006-2010 бмв 550 8 цил 4.8 л 2005-2006 бмв х5 8 ЦИЛ 4.4 л 2002-2005 БМВ 745 8 ЦИЛ 4.4 Л 2004-2005 БМВ 545 8 ЦИЛ 4.4 Л 2007-2008 БМВ АЛПИНА Б7 8 ЦИЛ 4.4 л и повеќе - Додадете Го Вашето Возило ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Детални спецификации