.

Опуштени фармерки на Вранглер Машки

Опуштени фармерки на Вранглер Машки

DEN 239.68

Од стока
Во магацинот

Опуштени фармерки за вклопни фармерки на Wrangler 100% памук 3 предни џебови 2 задните џебови Редовно вклопување фармерки и затворање на патент Редовно вклопување низ седиштето и летаат 2 задните џебови 1 клуч за џебни ремени јамки достапни во разновиден Colors Style 97601 SB Овие опуштени фармерки за вклопување во Врндер, се одлични за фармерките за опуштено вклопување во вметнување, се одлични за фармерките за вклопување во Вр. Гардероба на секој човек. Овие фармерки имаат потресено миење и опуштено вклопување што ставаат убав вртеж на вашиот класичен пар фармерки. Спарете ги овие со мета или копче надолу и чизми. Опуштени фармерки за вклопни фармерки на Wrangler 100% памук 3 предни џебови 2 задните џебови Опуштено копче за вклопни фармерки и затворање на патент Опуштено вклопни фармерки низ седиштето и летаат 2 задните џебови 1 клучен џеб -појас јамки достапни во разновиден стил на бои овие опуштени фармерки за вклопни фармерки се одлични се одлични За гардероба на секој човек. Овие фармерки имаат потресено миење и опуштено вклопување што ставаат убав вртеж на вашиот класичен пар фармерки. Спарете ги овие со мета или копче надолу и чизми.

Детални спецификации