.

Реставрирани Отчукувања Од Д-Р Дре ЕП Вајт Преку Слушалки ЗА Уши МЛ9А2Л А

Реставрирани Отчукувања Од Д-Р Дре ЕП Вајт Преку Слушалки ЗА Уши МЛ9А2Л А

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

ПРЕГЛЕД НА ПРОИЗВОДОТ : Стилизирани во 4 задебелени бои, Овие Отчукувања На СЛУШАЛКИТЕ ЕП на Уво со Отчукувања Од Д - р дре се жични слушалки за уво дизајнирани да испорачаат прецизен и подесен звук, зачувувајќи ја јасноста и длабочината на што и да слушате - со одреден степен на изолација на бучава за подигнување. Тие имаат издржлива, но елегантна конструкција, засилена со нерѓосувачки челик за да промовираат подолг век на траење и можат да се пофалат со вертикални лизгачи за да можете да направите прилагодувања за подобро да одговараат на вашиот конкретен череп. Нивниот кабел има микрофон и далечински Управувач, што ви овозможува да одговарате/завршувате телефонски повици, да ја контролирате репродукцијата и јачината на звукот на вашето аудио и да се вклучите во разговори со Сири, ако некогаш одлучите да го сторите тоа.КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Земете повици И контролирајте музика на вашите i OS уреди со Кабел за Далечинско Зборување Фино подесена акустика за јасноста и длабочината што ја очекувате Од Отчукувањата Dur Издржлив, Лесен дизајн засилен со нерѓосувачки челик Прилагодливи вертикални лизгачи за персонализирано вклопување без батерии за НЕОГРАНИЧЕН временски период НА репродукција ПРЕМИУМ ЗВУК : Отчукувањата на слушалките еп на уво испорачуваат маестрално подесен звук како што беше САКАВ Да Бидам Слушнат. Напојувано со фино подесена акустика за неверојатна јасност, ширина и рамнотежа, тоа е идеален вовед воatsам за секој љубител на музика.ИЗГРАДЕН ЗА ЖИВОТ : Победи ЕП е тежок, лесен и удобен. Неговата издржлива рамка е засилена со нерѓосувачки челик и прилагодливите вертикални лизгачи овозможуваат персонализирана удобност. Дизајниран за секојдневна употреба.ЗЕМИ-И-ОДИ : Победи ЕП е направен да оди секаде каде што правиш. Неговиот дизајн без батерии нуди неограничена репродукција и фиксен кабел без проблеми ви овозможува да се фокусирате на музиката. Само фати и оди. Победи Од Д-р Дре ЕП Бели Слушалки ЗА Над-Уво ML9 A2 LL/Реновиран : Фино подесен звук за длабочина и јасност. Долготраен, лесен дизајн од нерѓосувачки челик. Батерија-бесплатно за континуирана репродукција. Прилагодливи лизгачи за прилагодено вклопување. Прифатете повици, прилагодете ја јачината на звукот и контролирајте ги музичките нумери од вашите i OS уреди на слушалките Beats реновирани. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Детални спецификации