.

Покривање на воланот, Бенгалците

Покривање на воланот, Бенгалците

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Покажете ја вашата поддршка за омилениот тим на НФЛ додека возите во вашиот автомобил! Овие официјални службеници за воланот на фановите во врска со навивачите од страна на Северозападниот дел се направени да одговараат на 14,5-инчни до 15,5-инчни управувачки тркала и визуелно се истакнуваат со логото на вашиот тим врежано во живописни бои против црната позадина на гумената зафат. Овој додаток за привлечни автомобили е совршен додаток на вашиот автомобил што прави непогрешлива изјава за секој минувач. Корица на управувачот на NFL, Бенгалците : Официјално лиценциран. Се вклопува 14,5 "до 15,5" тркала за управување. Тимско лого и бои. Гума зафат.

Детални спецификации