.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Освежете го вашиот плакар со прекрасната сандала Lyzz од Brinley Co. Оваа класична сандала има густ дизајн на два ленти со амортизирана влошка за оние дневни летни активности. Оваа сандала исто така покажува флексибилна надворешна плоча што не се лизга, а златната тока го комплетира дизајнот. Овие сандали се изработени со кожена кожа и човечки материјали. Отворен пети е истакнат на овој чевел. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации