.

Време и време на жените од пик-пом

Време и време на жените од пик-пом

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Изберете пом, која било пом! Подгответе се за забавни вибрации и студени температури оваа зима со овој пик-пом-грав од време и TRU. Овој кул зимски сет има плетена капа со заменливо крзно од крзно, ливче или предиво пом-пом за да изберете и да изберете со вашата облека. Колку слатко! Материјал : 75% рециклиран полиестер/25% акрилик. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : Дизајн со ребрести и манжетни; Доаѓа со 3 пом-пом. Womenенски пом-пом-бени од време и Тру.

Детални спецификации