.

Удобно бран од лесни улични сандали од кожни кожни

Удобно бран од лесни улични сандали од кожни кожни

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Дизајнирано да прима највисоки оценки во Comfort, Surry From Comfort Wave од Easy Street ви нуди повеќе од само модерна кожа сандала. Со удобниот бран по лесна улица доживувате подигнат мек чорап со брадавица што е конструирана на ултра лесна надворешна плоча. 1 "потпетица. Бран -бран подножје за супериорна удобност. Кожа горе. Заоблен отворен пети. Лесна и флексибилна надворешна плоча.

Детални спецификации