.

Едноставно Дејзи Класик Монограм Ц торба за перење

Едноставно Дејзи Класик Монограм Ц торба за перење

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Додадете ја почетната во класична торба за перење монограм од нашата колекција монограм. Вие сте обврзани да го обожавате стилот на оваа торба за перење алишта со цврста лента! Едноставно Daisy Classic Monogram 28 x 36 инчи C кеса за перење : лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

Детални спецификации