.

Каролини Богатства Бб1606гф Елка И Чоколадо Лабрадор Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

Каролини Богатства Бб1606гф Елка И Чоколадо Лабрадор Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства Bb1606gf Елка И Чоколадо Лабрадор Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Елка И Чоколадо Лабрадор Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела На Лабрадор Ретривер. Одличен подарок за сопственик На Лабрадор Ретривер. Прославете Го Божиќ Со Ова Божиќно Градинарско Знаме. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите Божиќни украси. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Градинарскиот штанд се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двострана Квалитетна Конструкција Со 2 Слоја, Знаме со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

Детални спецификации